Ekonomi

DAIKIN’İN KAZAN BAKIM KAMPANYASI İLE KIŞA HAZIRLANIN

Daikin Türkiye, kullanıcılarının kışa hazırlanmasına yardımcı olmak amacıyla klasik kombi bakım kampanyasını başlattı. Daikin, Airfel ve Daylux markalı kombileri kapsayan kampanya 31 Ekim 2023 tarihine kadar devam edecek ve kullanıcılar kışa rahatlıkla girebilecek. Kampanya kapsamında kazan performansı için en önemli 5 nokta korunacak, cihazlar üzerinde bir dizi inceleme ve ayarlama yapılacak. Bu dönemde ‘indirimli’ hizmet alacak kullanıcılar, kombilerini yıllarca ilk günkü verim ve tasarruf oranlarıyla kullanabilecek.

İklimlendirme sektörünün lider markası Daikin; Yıllık kombi bakım kampanyasıyla kullanıcılarını kışı güvenli ve konforlu geçirmeye davet ediyor. Daikin, Airfel ve Daylux marka kombileri kapsayan ve 31 Ekim tarihine kadar devam edecek indirimli bakım kampanyasıyla hizmet alacak kullanıcılar, kombilerini yıllarca ilk günkü verimlilik ve tasarruf oranlarıyla kullanabilecek. Bilindiği üzere verimlilik ve güvenlik açısından büyük önem taşıyan periyodik bakım, cihazın ömrünü uzatarak tamir ve işletme maliyetlerini önemli ölçüde azaltır.
Uzmanlar, verimliliği artırmak için eklenen termostatik vana ve oda termostatı gibi cihazların yanı sıra düzenli kombi bakımı ve gerçek kombi kullanımının fatura maliyetlerini yüzde 35’e kadar azaltabileceğini belirtiyor.

Kombinin ortalama ömrünün 10 yıl olduğuna dikkat çeken Daikin uzmanları, bakımı zamanında yapılan kombilerde bu sürenin daha uzun olabileceğini belirtiyor. Kombilerin optimum verimde çalışmaya devam edebilmesi için bakımlarının sistematik bir şekilde yapılması gerekmektedir. En önemlisi bakım sırasında tüm güvenlik sistemlerinin, aktivitelerinin ve dayanıklılıklarının kontrol edilmesi can güvenliği açısından önemlidir.

Daikin’in kombi bakım kampanyası yüzde 25 indirimli sunuluyor. İndirimli kombi bakım fiyatlarından yararlanmak isteyen kombi kullanıcıları Daikin yetkili servisleriyle iletişime geçebilir veya
444 999 0 numaralı çağrı merkezinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

KAZAN BAKIMI İLE CEPİNİZİ YAKMADAN EVİNİZİ GÜVENLE ISITIN

Kombi bakımı da cihazın verimliliği ve güç tüketimi açısından önemli bir konudur. Uzmanlar tarafından gerçekleştirilen kombi bakımı sırasında öncelikle gaz ve hava karışım oranları kontrol edilerek gaz tüketim sorunları giderilir. Ayrıca fan fonksiyonlarının muayenesi ve temizliği de yapılmaktadır. Yapılan ayarlarla elektrik tüketimi azaltılarak enerji tasarrufu sağlanır.

YETKİSİZ HİZMETLERE DİKKAT EDİN

Baca montajının yanlış yapılması ve kurulum aşamasında yoğuşma suyu tüketimi, topraklama bağlantısının yapılmaması cihazların arızalanmasına veya verimlerinin düşmesine neden olur. Uzmanlara göre ateşleme ve alev bileşenlerinde zamanla oluşan aşınma ve kurum da verimliliği düşürüyor; Tesisatta ve radyatörlerin üst kısmında oluşan hava, su akışını azaltarak yeterli ısıtma sağlayamaz. Kombi alt bağlantı filtrelerinin temizlenmemesi de verim kaybına neden olur. Bu nedenle düzenli kombi bakımı hem konfor hem de güç tasarrufu açısından büyük önem taşıyor. Uzmanlar, kombi bakımı için yetkisiz servislerden ‘ucuz’ olmak kastıyla hizmet alınmasının, gelecekte kullanıcıya daha büyük masraflar yaratabileceği konusunda uyarıyor.

BAKIM KAMPANYASI İLE HANGİ HİZMETLER VERİLECEK?

* Besleme gerilimi ve akım değerlerinin kontrolü
* Gaz giriş basıncının kontrolü
* Ana eşanjör dış yüzey temizliği
* Brülör meme temizliği
* Fan temizliği yapılacaktır (hermetik kombilerde)
* Küresel vana dahil gaz kaçağı kontrolü
* Isıtma tesisatı ve su basıncı kontrolü
* Genleşme tankı ön basıncının izlenmesi
* Plakalı eşanjör kontrolü
* Üç yollu vana fonksiyon kontrolü
* Sirkülasyon pompası sıkışması ve gürültü izleme
* Ateşleme elektrotlarının kontrolü
* Kontrol paneli veya uzaktan kumanda saat ve program ayarları
* Gerekli parametre ayarları
* Sıcaklık sensörlerinin kontrolü
* Termostat ve termostatik vanaların kontrolü
* Baca gazı baca bağlantıları ve egzoz gazı kaçak kontrolü (Hermetik kombi)
* Baca çekişinin kontrolü (Bacalı modellerde)
* Baca sensörünün işlevsellik kontrolü (baca modellerinde)
* Baca gazı analizi (yoğuşmalı kombilerde)
* Drenaj sifon muayenesi (yoğuşmalı kombilerde)
* Genel Fonksiyon kontrolü
* Güç verimliliği ve kullanımına ilişkin bilgiler

DAIKIN Türkiye HAKKINDA

1978 yılından bu yana distribütörleri aracılığıyla 45 yıldır Türkiye’de faaliyet gösteren Daikin, Temmuz 2011’de Airfel’i satın alarak Türk iklimlendirme sektörünün iddialı bir yatırımcısı oldu. Bugün Daikin Türkiye, Türkiye’nin en geniş ürün yelpazesine sahip şirketidir. Isıtma, soğutma ve havalandırma alanı. Daikin Türkiye çatısı altında Daikin ve Airfel markalarının iklimlendirme sektörüne yönelik kombi, klima santralleri, fancoil, klima santralleri vb. Farklı ihtiyaçlara uygun, son teknoloji ile üretilmiş ürünleri bulunmaktadır. Merkez ofisi İstanbul’da bulunan Daikin Türkiye, çatısı altında Daikin ve Airfel markalarına ait kombi, klima cihazı, fancoil, klima santrali vb. ürünleri 163 bin metrekare alan üzerine kurulu üretim tesislerinde üretmektedir. Sakarya’da metre. Son teknoloji ile farklı ihtiyaçlara uygun ürünler üretmektedir. 4 bölge müdürlüğü, 2000’e yakın çalışanı, 500 bayisi, 16 kadın girişimci Sakura bayisi, 500 satış noktası ve 500’ün üzerinde yetkili servisiyle Türkiye’nin geniş bir coğrafyasına hizmet verebilmektedir. Avrupa’nın ilk iklimlendirme deneyim merkezini de sektörüne kazandırdı. İstanbul’da bulunan Daikin Akademi, eğitimin gücünü paydaşlarının kişisel gelişimine, mesleki deneyimine ve iş kalitesine yansıtmak için çalışıyor. Türkiye’nin yanı sıra Doğu Avrupa, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’nın da Ar-Ge, üretim ve lojistik üssü konumunda olan Daikin Türkiye, BDT ülkeleri olan Azerbaycan, Özbekistan, Türkmenistan, Kazakistan, Kırgızistan, Ermenistan, Tacikistan ve Gürcistan’da faaliyet göstermektedir. Ayrıca Kuzey Irak, Moğolistan ve KKTC pazarının sorumluluğunu da üstlenmiştir.

Split Klima Üretim Tesisi / Hendek Sakarya

Daikin Türkiye Split Klima Üretim Tesisi’nde üretilen klimalar %100 yüksek basınç, fonksiyon, performans, elektriksel güvenlik ve ses testlerinden geçmektedir. Üretimde test süreçlerinde kullanılan robot uygulamaları ve özellikle bakır boru bağlantı kaynak işlemlerinde kritik noktalarda kullanılan kaynak robotları ile insan teması olmadan üretim gerçekleştirilmektedir.

Klima Santrali Üretim Tesisi / Hendek Sakarya

Türkiye’nin en modern tesislerine sahip olan klima santrali fabrikasında konfor ve hijyenik tip klima santralleri, hijyenik paket tip klima santralleri, hücresel aspiratörler, havuz nem alma üniteleri, mutfak aspiratörleri, sığınak havalandırma cihazları ve ısı geri kazanım cihazları üretilmektedir. Ar-Ge çalışmalarına gösterilen değer. . Merkezi havalandırma sistemlerimiz yurt içi ve yurt dışında birçok saygın otel, hastane, ilaç fabrikası, alışveriş merkezi, kongre merkezi ve ofis projelerinde tercih edilmektedir.

Fan Coil Üretim Tesisi / Hendek Sakarya

2009 yılında başlayan tasarım ve sertifikasyon çalışmaları sonucunda Hendek Sakarya’daki üretim tesislerinde üretilen fancoil cihazları düşük ses seviyesi ve yüksek verimleri ile yurt içi ve yurt dışında birçok otel ve iş merkezinde tercih edilmektedir.
Kombi Üretim Tesisi / Hendek Sakarya

Ar-Ge çalışmalarına son derece önem vererek üretim yapan fabrikada uzman bir ekip tarafından tasarlanan kombilerimiz, %100 güvenlik, fonksiyon, sızdırmazlık ve basınç dayanım testlerinden geçen, sektörün en kaliteli bileşenleri kullanılarak, 100 kalite kontrolden geçerek üretilmektedir. Robotlar tarafından yapılan görsel denetim sistemlerinin %’si. CE sertifikaları Avrupa akredite laboratuvarları tarafından yapılmaktadır.

VRV Üretim Tesisi / Hendek Sakarya

2022 yılında faaliyete geçen VRV Üretim Tesisi, Daikin’in bu alanda üretim yapan küresel üretim tesisleri arasında Belçika’dan sonra Avrupa’nın en büyük ikinci VRV üreticisi konumundadır. Japon teknolojisiyle üretilen VRV dış ünitelerin iklimlendirme sistemlerinde en yüksek sezonsal verime sahip olduğu kabul ediliyor. VRV dış ünite üretim tesisinde, atık baca gazlarını ısıtma amacıyla yeniden kullanan, çevreci ve son teknolojiye sahip boya tesisi yatırımı yapıldı. Otomatik transfer sistemleri ile minimum insan gücü kullanılarak yüksek ürün kalitesi ve U şeklinde üretim akış tasarımı sağlanır. Maksimum ürün güvenilirliği için hata önleme sistemleri ve otomatik test süreçleri süreçlere entegre edilmiştir. Üretimde MES (üretim yönetim sistemi) kullanılarak maksimum izlenebilirlik sağlanır. Üretim hattında Daikin Japan Production Engineering tarafından tasarlanan 4m model modül konveyörler kullanıldı. Dünya çapında üretim yapan fabrikaların standardizasyonu için tasarlanan bu model Daikin Türkiye fabrikasında da kuruldu. Bu tasarımla hem ilk yatırım hem de bakım maliyetleri iyileştirilmiştir. Alüminyum profiller kullanılarak yük azaltılır.

DAIKIN AVRUPA HAKKINDA

Daikin Europe NV, Daikin Industries Ltd.’nin bir yan kuruluşudur ve ısıtma, soğutma, havalandırma ve hava temizleme teknolojisinin lider üreticisidir. Şirket, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’da konut, ticari ve endüstriyel amaçlara yönelik geniş bir ekipman portföyünün yanı sıra özel üretilmiş çözümler tasarlıyor, üretiyor ve pazarlıyor. Daikin Europe NV, 57’den fazla EMEA ticari iştirakindeki 13.700 çalışanıyla Avrupa’nın lider klima, ısı pompası, hava temizleme ve soğutma ekipmanı üreticisidir. Belçika, Çek Cumhuriyeti, Almanya, İtalya, İspanya, Avusturya, İngiltere, Türkiye, Birleşik Arap Emirlikleri ve Suudi Arabistan Krallığı’nda 14 üretim tesisi bulunmaktadır. Daikin Europe Group’un genel merkezi Belçika’nın Ostend şehrinde bulunmaktadır. Şirket 1972 yılında kurulmuş ve 1973 yılında Avrupa’da üretime başlamıştır. Isıtma ve iklimlendirme sektöründe 50 yılı aşkın tecrübesiyle Daikin, ısı pompası teknolojisinde Avrupa’da pazar lideridir. 2024 yılında 300 milyon Euro yatırımla Polonya’da ısı pompası fabrikasını açacak.

DAIKIN JAPONYA HAKKINDA

1924 yılında Osaka-Japonya’da kurulan Daikin Industries Ltd., 99 yıllık tecrübesiyle sadece ısıtma ve soğutma alanında faaliyet göstermektedir. Bugün 170’den fazla ülkede, 2022 mali yılında (1 Nisan 2022 – 31 Mart 2023) 28,2 milyar Euro ciro, 96 bini aşkın çalışanı ve 110’dan fazla üretim merkezi ile ısı pompası ve klima sistemleri ve hava temizleme sistemleri. küresel pazarın başkanıdır. Müşterilerinin konut, ticari ve endüstriyel iklimlendirme uygulamalarına yönelik değişen ihtiyaçlarını göz önünde bulunduran Daikin, ürün geliştirmedeki öncü yaklaşımları ve entegre çözümlerinin rakipsiz kalitesi ve kullanışlılığıyla tüm dünyada tanınmaktadır. Daikin Industries Ltd., soğutucu ve kompresör gibi tüm değerli bileşenleri kendi bünyesinde geliştiren ve üreten dünyadaki tek klima üreticisidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
escort
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
adalar escort
arnavutköy escort
ataşehir escort
avcılar escort
bağcılar escort
bahçelievler escort
bakırköy escort
başakşehir escort
bayrampaşa escort
beşiktaş escort
beykoz escort
beylikdüzü escort
beyoğlu escort
büyükçekmece escort
çatalca escort
çekmeköy escort
esenler escort
esenyurt escort
eyüp escort
fatih escort
gaziosmanpaşa escort
güngören escort
kadıköy escort
kağıthane escort
kartal escort
küçükçekmece escort
maltepe escort
pendik escort
sancaktepe escort
sarıyer escort
şile escort
silivri escort
şişli escort
sultanbeyli escort
sultangazi escort
tuzla escort
ümraniye escort
üsküdar escort
zeytinburnu escort
istanbul escort
betturkey
jojobet
deneme bonusu veren siteler